Bu yaz Kanada'yı ziyaret edebilir, Embassy Summer’ın yaz okulu programı dahilinde hem İngilizce eğitimi alabilir hem de farklı bir ülkeyi ve kültürü tanıyabilirsin. 

Sabahları 9.00 ve 12.30 arasında ağırlıklı olarak dinleyerek ve konuşarak öğreneceğin İngilizce’ni, günün geri kalanında arkadaşlarınla pratik yaparak geliştirebilirsin.

Ayrıca katılacağın derslerde ve okul aktivitelerinde, Harry Potter, İngiliz Adaları ya da Vahşi Batı gibi her hafta için seçilen farklı bir konu başlığı ile, bulunduğun yerin kültürünü de öğrenebilirsin.

Eğitimini sadece sınıfında değil, her haftaya özel yarım ya da tam günlük şehir gezilerinde, müzeler, tiyatrolar, tarihi mekanlar, alışveriş merkezleri gibi pek çok yeri gezip eğlenerek, öğrenmeye devam edebilirsin.

Hatta katılacağın Kültür Kulübü’nde, William Shakespeare’i öğrenip doğduğu kasabayı ziyaret etmek gibi,  gideceğin yer konusunda öğrendiklerini, sonrasında görerek ve yaşayarak pekiştirebilirsin.

Embassy Summer Sana Neler Sunabilir?

En fazla 15 kişilik sınıflarda eğitim alabilir; haftada 15 saat İngilizce dersi görebilir; ders dışında kalan vakitlerinde futbol, basketbol, badminton, el sanatları ya da drama gibi konularda workshop programlarına katılabilir; haftada en az bir tam günlük, iki yarım günlük şehir gezilerine katılabilir; her zaman yanında olacak ve en ufak bir sorununa bile çözüm bulabilecek gözetmenlerle kendini güvende hissedebilirsin... (Geleceğini şimdiden planlıyorsan, Embassy Summer’da Trinity sınavına katılabilirsin.)

  • Nereye Gidebilirsin?

  • • Toronto (16+ yaş)

  • • Victoria (16+ yaş)

Diğer Kanada Yaz Okulları

Diğer Ülkeler

Bilmek İstediklerin