KGIC’ın yaz okulu programı dahilinde İngilizce’yi Kanada’da öğrenebilir, ister Kanada’nın  doğusu Toronto’da, istersen de batısı Surrey’de, serin bir yaz tatili geçirebilirsin.

Haftada 16 saat ders alarak öğrenebileceğin İngilizcen için, ister okul aktivitelerinde, istersen de şehir gezilerinde bol bol pratik yapabilirsin.

Ders sonrası aktivitelerinde ister spor yapabilir, istersen de takım oyunları oynayabilirsin.

Ya da hayatının en farklı yazı için, doğada gerçek bir kamp hayatı yaşayabileceğin, KGIC’nın premium programlarını tercih edebilirsin.

İster genel programları seç, istersen de premium, seçimlerinden asla pişman olmaz, Kanada’da fazlasıyla eğlenebilirsin...

KGIC Sana Neler Sunabilir?

Basketbol, voleybol, bowling, yetenek şovu, film gecesi, bisiklet gezisi gibi bir çok okul aktivitesinde, ders sonrası vaktini eğlenerek geçirebilirsin; Toronto Hayvanat Bahçesi, Quebec, Montreal, Yorkdale, Wonderland Amusement Park, Niagara Şelalesi, Royal Ontario Müzesi, Vancouver Akvaryumu gibi yerleri gezerek Kanada’yı daha yakından tanıyabilirsin; KGIC’nin, kamp yaparken İngilizce öğrenebileceğin ve başka yerde bulamayacağın premium programlarını inceleyebilirsin; ve her anında sana yardımcı olabilecek gözetmenlerinle kendini güvende hissedebilirsin...

  • Nereye Gidebilirsin?

  • • Toronto, University of Toronto(12-17 yaş)

  • • Surrey BC, The City of Parks (8-16 yaş)

Diğer Kanada Yaz Okulları

Diğer Ülkeler

Bilmek İstediklerin