ALMANYA

Almanca’ya ilgin varsa ya da zaten bildiğin bu dilde kendini daha fazla geliştirmek istiyorsan, bu yaz Almanya’yı ziyaret edebilirsin.

Sonrasında da hem istediğin eğitimi alabileceğin, hem de senin yaş aralığına uygun olan lokasyonlar içinden ziyaret edeceğin yeri belirleyebilirsin.

Hiç Almanca bilmesen de başvurabileceğin bu yaz okullarında sunulan eğitim programları, çeşitli alanlarda aktiviteler ve şehir gezileriyle, dil eğitimi konusunda kendine çok şey katabilirsin. 

Okul seçimini, tenis, yelken, kayak, binicilik gibi özel ilgi alanlarına yönelik programlar sunan lokasyon ya da okullara göre de yapabilirsin.

Ancak okul ve lokasyon seçimi yapmadan önce, nelere dikkat etmen gerektiği konusunda biraz bize kulak verebilirsin.

Ama seçim konusu kafanı fazla karıştırmasın. Çünkü bizi bile özendiren birbirinden güzel okul kampüslerinde, bol eğlenceyle harika bir eğitim alabilir ve tesislerinden yurduna kadar okulunun tüm olanaklarından yararlanabilirsin.

Almanya’da dil eğitimi alabileceğin okul sayımız az olsa da, lokasyon sayımızı görünce “az çoktan fazladır” felsefesine sen de katılabilir ve seçim yapmakta epey zorlanabilirsin. 

Karar vermende biraz daha yardımcı olabilmemiz ve okul, program, aktivite, gezi, konaklama, fiyat konularında, seni daha iyi bilgilendirebilmemiz için hemen bize ulaşabilirsin...

 

Almanya Yaz Okulları
Diğer Ülkeler