AVUSTRALYA

Amerika, İngiltere ya da Kanada gibi klasikleri bir kenara bırakıp, mevsimiyle bile diğerlerinden farklı bir ülkede İngilizce öğrenmeyi düşünüyorsan, Avustralya fikrine sıcak bakabilirsin.

Yine de sen hangi şehri seçersen seç, Avustralya’nın ılıman iklimi ve hayat dolu şehirlerinde kendini tatilde gibi hissedebilirsin.

Güney yarım kürede yer alması nedeniyle, iklim algına biraz ters düşecek olsa da, yaşam tarzı ve medeniyet seviyesiyle ayrılmak istemeyeceğin bu ülkede harika bir dil eğitimi alabilirsin.

Eğitimin için ise, Genel/Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik Yıl,  Sınavlara ya da Üniversiteye Hazırlık için İngilizce gibi farklı programları Avustralya'daki tüm dil okullarında bulabilir ve içinden ihtiyacına uygun olanı rahatlıkla seçebilirsin.

İlk olarak, hiç İngilizce bilmesen de, Avustralya'daki bir dil okuluna rahatlıkla kaydolabilir ve öğrenmeye sıfırdan başlayabilirsin.

Hatta, sadece Avustralya'ya özel olarak, 24 haftadan fazla sürecek bir programa katılıp, haftada 20 saat çalışma iznine sahip olabilir ve böylece cep harçlığına da katkıda bulunabilirsin. 

Ancak Avustralya'da dil okulu seçimi yapmadan önce, bütçene ve yaşam tarzına göre hangi şehrinde yaşayabileceğine karar verebilirsin.

Üniversite eğitimi, sertifika - diploma programları ve iş imkanları açısından da çok tercih edilen Avustralya'ya, gelecek planların için de büyük bir yer verebilirsin. 

Çoğu deniz kıyısında yer alan şehirleri arasında, hareketin ve farklı kültürlerin bir arada olduğu bir yere gitmek istersen, Sydney, Perth ya da Melbourne’u tercih edebilirsin. 

Dil eğitimini Avustralya’da almanın sana büyük getirileri olabileceğine sen de inanıyorsan, eğitim alabileceğin okulları aşağıda inceleyebilir; ya da okul, program, konaklama ve fiyat konularında sana özel öneriler sunabilmemiz için hemen bize ulaşabilirsin...  

Ama sen Avustralya’nın en bütçe dostu şehirlerini merak ediyorsan, Adelaide, Brisbane ya da Gold Coast’u inceleyebilirsin.

 

Avustralya Dil Okulları
Kampanyalı Avustralya Dil Okulları
Diğer Ülkeler