İRLANDA

İngilizce ana vatanında öğrenilir diyor, ama bütçen için endişeleniyorsan, İrlanda fikrini aklına soktuğumuz için, bize binlerce teşekkür edebilirsin. 

Ve eğer, 25 haftadan fazla sürecek bir programa katılırsan, haftada 20 saat çalışma iznine sahip olabilir, böylece cep harçlığına da katkıda bulunabilirsin. 

İngiltere’ye bu kadar yakın ve benzer olmasına rağmen, hesaplı fiyatları, kolay yaşam şartları ve  oldukça az olan Türk öğrenci oranıyla (İngilizce’yi daha rahat öğrenebilmen için), İrlanda’yı İngiltere’ye tercih edebilirsin. 

İrlanda'da geçireceğin bu süre içinde de ister bir aile yanında, istersen de bir öğrenci yurdunda konaklayabilirsin.

Küçük bir ülke olması nedeniyle şehir seçimi konusunda kararsızlığa düşmeden, İngilizce eğitimini Dublin’de alabilirsin.

Ama özgürlüğüne fazla düşkünsen, paylaşımlı apartman ya da otel seçeneklerini de değerlendirebilirsin.  

İrlanda’nın başkenti ve en hareketli şehri olmasına rağmen, öğrenci dostu  bu şehirde, birçok önemli dil okulu arasından, ihtiyacına uygun eğitim vereni seçebilirsin. 

Eğer üniversite planların için de bu ülkeyi tercih edeceksen, lisans ya da lisans üstü eğitimini tamamladığında, Google, Yahoo, Facebook ve Microsoft gibi birçok önemli firmanın Avrupa merkezi olan İrlanda’da, 1 sene boyunca çalışma iznine sahip olabilirsin.

Tercih edebileceğin her dil okulunda Genel/Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik Yıl,  Sınavlara ya da Üniversiteye Hazırlık için İngilizce gibi farklı programları bulabilir ve içinden ihtiyacına uygun olanı rahatlıkla seçebilirsin.

Artık İrlanda fikrine farklı bir gözle bakıyorsan, aşağıda yer alan İrlanda’daki dil okullarını inceleyebilir; ya da okul, program, konaklama ve fiyat konularında sana özel öneriler sunabilmemiz için hemen bize ulaşabilirsin...  

İrlanda Dil Okulları
Kampanyalı İrlanda Dil Okulları
Diğer Ülkeler