KANADA

7-17 yaşları arasındaysan ve yaz sıcaklarından çok bunalıyorsan, hem İngilizce öğrenmek hem de biraz serinlemek için, bu sene Kanada’yı ziyaret edebilirsin.

Ayrıca Kanada’da geçireceğin süre boyunca, istersen bir öğrenci yurdunda istersen de okuluna yakın mesafede yaşayan bir ailenin yanında konaklayabilirsin.

Özellikle de spora ilgin varsa, Kanada’nın muhteşem doğası içinde kanoyla geziden, dağ yürüyüşüne, bisikletten, iple tırmanışa kadar çok çeşitli aktiviteleri yapabilme imkanı bulabilirsin. 

Okulunun yanı sıra şehir seçimi konusunda da biraz tavsiye istersen, kalabalığı ve hareketi seviyorsan Toronto, Vancouver ya da Montreal’i tercih edebilir, hatta iki dil birden konuşulan Montreal’de, İngilizce’nin yanında biraz da Fransızca öğrenebilirsin. 

Spora harcayabileceğin enerjinin bir kısmını da İngilizce öğrenmeye, yeni arkadaşlar edinmeye ve Kanada’yı gezmeye harcayabilir, bunun için de harika yaz okulları içinden istediğini seçebilirsin.

Daha sakin yerleri tercih edersen, Surrey ya da Victoria gibi şehirlerde daha rahat yaşayabilirsin.

Ancak seçimini yapmadan önce, okulların bulunduğu şehirleri ve bu şehirlere göre değişen yaş aralıklarını incelemeyi unutma. Böylece, kendi yaşıtlarınla birlikte olabileceğin programı sunan ve istediğin şehirde bulunan bir yaz okulunu daha kolay seçebilirsin.

Karar vermende yardımcı olması için, aşağıdan Kanada’daki yaz okullarını inceleyebilir ya da okul, program, konaklama ve fiyat konularında, sana özel öneriler sunabilmemiz için hemen bize ulaşabilirsin...

Okul seçimini,  verilen eğitim programlarına(Genel ya da Yoğun İngilizce gibi), sunulan aktivitelere (spor, dans ya da sanat gibi ilgi duyabileceğin alanlara göre) ve gezi programlarına göre de yapabilirsin.

Kanada Yaz Okulları
Diğer Ülkeler