Daha küçük bir ülkede, daha yoğun ilgiyle İngilizce öğrenmek için, LAL Dil Okulları’nın İrlanda’daki temsilcisi Apollo Language Centre İrlanda dil okulunu tercih edebilirsin.

Genel İngilizce eğitimin için İrlanda’yı ziyaret etmeyi düşünüyorsan, haftada 20 saat ders alabileceğin genel İngilizce programını veya haftada 20 saat İngilizce eğitimine ek olarak haftada 5 saat konuşma ve iletişim becerilerini geliştirebileceğin, yoğun İngilizce programını değerlendirebilirsin.

Ayrıca haftada 25 saatlik yoğun İngilizce programı sırasında, her hafta 5 ekstra saat sosyal, politik ya da kültürel konularda öğleden sonra derslerine de katılabilirsin.

Eğer Apollo Language Centre İrlanda dil okulunu mesleki İngilizce eğitimin için tercih etmek istersen, okulunun yoğun İngilizce programı içinde haftada 20 saat genel İngilizce eğitimine ek olarak haftada 5 saat mesleki İngilizce eğitimi alabilir ve iş görüşmesi, sunum, toplantı, elektronik posta veya Skype görüşmesi sırasında iletişim becerilerini geliştirebilirsin.

İleride yurt dışında üniversite eğitimi almayı planlıyor ya da yurt dışında kariyer hedeflerin varsa, Apollo Language Centre İrlanda dil okulu ile sadece IELTS veya Cambridge sınavlarına hazırlık için eğitim alabileceğin özel programlara da katılabilirsin.

(Apollo İrlanda dil okulunun bir diğer önemli özelliği, okulun IELTS sınav merkezi

olmasıdır. Eğer IELTS sınavına katılmayı planlıyorsan, yabancısı olmadığın bir ortamda sınav stresini en aza indirgeyebilirsin.)

Haftada 20 saat eğitim görebileceğin, IELTS sınavına hazırlık programına, istediğin hafta sayısı kadar katılabilirken, Cambridge sınavına hazırlık kursları için 4 haftalık veya 8 haftalık programlar arasından seçim yapabilirsin.

İrlanda’da dil eğitimi denilmişken “Work and Study” programını da duyduysan, Apollo İrlanda dil okulunda, bu özel programı da değerlendirebilirsin.

İrlanda’da dil eğitimine 25 haftanı ayırabileceğini düşünüyorsan, dil okulunun “Work and Study” programına katılarak, haftada 20 saat genel İngilizce eğitimi alabilir ve orada bulunduğun süre boyunca yarı zamanlı çalışma iznine sahip olarak, cep harçlığına katkıda bulunabilirsin.

“Work and Study” programının bir güzel avantajını da 25 haftalık dil eğitimini tamamlaman sonucunda, İrlanda’da 10 hafta daha kalabilme iznine sahip olarak yaşayabilirsin.

Ayrıca İrlanda’da geçireceğin bu fazladan 10 hafta sırasında da tam zamanlı çalışma iznine sahip olabilirsin.

Sadece Apollo Language Centre İrlanda dil okuluna özel olarak, “Work and Study” programın dahilinde, İngilizce seviyeni geliştirerek, genel İngilizce kursundan IELTS hazırlık kursuna da geçiş yapabilirsin.

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Sınavlara Hazırlık için İngilizce
  • İş için İngilizce
  • Akademik Yıl Programı
  • “Work and Study”
  • Aile Yanında
  • Paylaşımlı Apartman Dairesinde

Diğer irlanda Dil Okulları

Yurtdışı Dil Okulu İçin Eğitim Alınabilecek Diğer Ülkeler

Bilmek İstediklerin