İngilizce eğitimin için, Centre of English Studies İrlanda dil okulunu tercih edersen, İngiliz kültürünü ve dilini  Dublin’in kalbinde öğrenebilirsin.

Dublin sokaklarına daha fazla vakit ayırmak istersen “Genel İngilizce” programına (haftada 20 ders), İngilizce’nin temellerine inmek istersen “Yoğun İngilizce” (haftada 26 ders) programına katılabilirsin.

Eğer dil eğitimin için daha fazla ilgiye ihtiyacın olabileceğini düşünüyorsan, Centre of English Studies İrlanda dil okulunu özel olan “Kombinasyon” programını değerlendirebilir ve haftada 20 genel İngilizce dersine ek olarak yine haftada 5 saat birebir İngilizce dersleri alabilirsin.

Ayrıca genel İngilizce derslerine ek olarak haftada 6 ders, IELTS sınavına hazırlık için ya da mesleki alanda yabancı dilini geliştirmek için “Sınavlara Hazırlık için İngilizce” veya “İş için İngilizce” programlarını tercih edebilirsin.

Centre of English Studies İrlanda Dil Okulu Sana Neler Sunabilir?

İhtiyaç duyduğun konularda birebir İngilizce dersleri alabilir; sadece IELTS ya da 

Cambridge sınavlarına hazırlık için haftada 20 ders eğitim verilen “Sınavlara Hazırlık için Yoğun İngilizce” programlarını değerlendirebilir; okulunun aktivite ve gezi programlarına katılarak İrlanda’yı daha yakından tanıyabilirsin…

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Sınavlara Hazırlık için İngilizce
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Yurdunda

Diğer irlanda Dil Okulları

Kampanyalı irlanda Dil Okulları

Yurtdışı Dil Okulu İçin Eğitim Alınabilecek Diğer Ülkeler

Bilmek İstediklerin