Dil eğitimin için farklılık arıyorsan İngilizce öğrenmek için Yeni Zelanda’yı ziyaret edebilir ve aradığın tüm programları Embassy English’in Yeni Zelanda’daki dil okulunda bulabilirsin…

Dil eğitimin sırasında bu ülkeye daha fazla vakit ayırmak istiyorsan haftada 20 ders alabileceğin “Standard” programına katılabilirsin.

İngilizce’nin yanında Gramer, Telaffuz, İletişim Becerileri ya da IELTS sınavına hazırlık için İngilizce gibi konularda da kendini geliştirmek istiyorsan, haftada 20 derse ek olarak seçtiğin konuda 4 seçmeli ders daha alabileceğin “Semi Intensive” programını tercih edebilirsin.

Ama kendini tamamen İngilizce’ye adamak istiyorsan, yine yukarıdaki başlıklardan birini seçerek haftada 20 derse ek 8 seçmeli ders alabileceğin “Intensive” programına kaydolabilirsin.

Embassy English Yeni Zelanda Dil Okulu Sana Neler Sunabilir?

Okulunun sunduğu aktivite ve gezi programlarına katılabilir; ihtiyaç duyduğun konularda birebir İngilizce dersi alabilir; Embassy English’in “Bringing English to Life” aktivitesiyle blog, video, grup projeleri üzerinden konuşma, dinleme ve yazma becerilerini geliştirebilirsin…

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Sınavlara Hazırlık için İngilizce
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Yurdunda

Diğer yeni-zelanda Dil Okulları

Kampanyalı yeni-zelanda Dil Okulları

Diğer Ülkeler

Bilmek İstediklerin