Yurt dışında İngilizce eğitimi almak iyi bir fikirse, bunun için İrlanda’yı tercih etmek daha da iyi bir fikir…

Ve şimdi de sıra dil okulu tercihine geldiyse, Emerald Cultural Institute’u seçmek harika bir fikir olur.

Çünkü küçük ve yaşaması kolay ülke İrlanda’nın büyük ve ilgili eğitim veren dil okulu Emerald Cultural Institute ile İngilizce öğrenerek gerçekleştirmek istediğin hedeflerine kesinlikle ulaşabilirsin.

Eğer dil eğitimini bu okulda alacaksan, şehir merkezi Dublin’e çok yakın mesafede Palmerston Park, Milltown Park ve The Marino Institute of Education olmak üzere üç farklı lokasyondan sana cazip geleni seçebilirsin.

Kurs seçimi konusunda ise aradığın, ihtiyacına ya da eksiklerine uygun dil eğitimi programını rahatlıkla bulabilir, hatta kendi kurs takvimini bile oluşturabilirsin.

İrlanda’ya eğitimin yanı sıra dil pratiği ve gezi amaçlı gidiyorsan, haftada 20 ders görebileceğin “Genel İngilizce” programına katılabilirsin.

İngilizce’yi daha iyi öğrenebilmek için öğretmeninle daha fazla vakit geçirmen gerektiğine inanıyorsan, haftada 20 derslik “Genel İngilizce”ye ek olarak, eksik gördüğün konularda  haftada 5 saat birebir İngilizce dersleri alabileceğin “Kombine Kurs”a katılabilirsin.

“Kombine Kurs”a alternatif olarak haftada 26 ders “Yoğun İngilizce + Konuşma becerileri” programını da tercih edebilir, sabah sınıfta öğrendiklerin için öğleden sonrası sohbet sınıflarında pratik yapabilirsin.

Genel İngilizce eğitimine ek olarak mesleki alanda pazarlık, sunum, satış, reklamcılık becerilerini geliştirebileceğin yine haftada 26 derslik “Yoğun İngilizce + İş için İngilizce” programını da tercih edebilirsin.

Yine ihtiyacına göre yukarıda içeriklerini anlattığımız bu haftada 26 derslik programların “Yoğun İngilizce + Akademik İngilizce (Eleştirel düşünce, okuma, not tutma, makale hazırlama gibi becerilerini geliştirebileceğin)/ IELTS Hazırlık (Sınav becerilerini geliştirebileceğin)… gibi farklı çeşitlerini de bulabilirsin.

Hafta sayısı arttıkça haftalık ücretin azalmasından ve uzun süreli bir dil eğitimi için tercih edebileceğin, (25-35 hafta arası) Akademik Yıl Programı’nı da değerlendirebilirsin.

Akademik Yıl Programı’nı kendin oluşturabilir, Emerald Cultural Institute dil okulunun sunduğu(Genel İngilizce -haftada 20 ders-, Cambridge Sınavına Hazırlık -haftada 20 ders-, IELTS Sınavına Hazırlık -haftada 20 ders-, Genel İngilizce+Konuşma Becerileri -haftada 26 ders,  Genel İngilizce+İş için İngilizce -haftada 26 ders-, Genel İngilizce+IELTS Sınavına Hazırlık için İngilizce -haftada 26 ders-…gibi) birden fazla program içinden kendi ihtiyacına uygun bir kombinasyon hazırlayabilirsin.

Örneğin yurt dışında üniversiteye gitmeyi planlıyorsan, haftada 26 ders alabileceğin 25 haftalık bir Akademik Yıl Programına katılabilir, ilk 13 hafta Yoğun İngilizce+Konuşma Becerileri, sonraki 6 hafta Yoğun İngilizce+IELTS Hazırlık, kalan son 6 haftada ise Yoğun İngilizce+Akademik İngilizce eğitimi alabilirsin.

Emerald Cultural Institute İrlanda Dil Okulları Sana Neler Sunabilir?

Belirli seviyede İngilizce eğitimine sahipsen, ama yurt dışında eğitim alabilmek için sınavlara hazırlanıyorsan haftada 20 derslik Cambridge, IELTS, TOEIC, TOEFL gibi Sınavlara Hazırlık programlarına katılabilir; en az 9, en fazla 14 kişilik sınıflarda dil eğitimi alabilir; İrlanda’da dil eğitimi almak için sınırlı vaktin varsa günde 6 saat birebir İngilizce eğitimi alabileceğin “Özel Eğitim” programını tercih edebilir; Akademik Yıl Programı içinde Genel İngilizce, Sınavlara Hazırlık için İngilizce, Yoğun İngilizce+İş için İngilizce… gibi çeşitli kurslardan ihtiyacına uygun olanlara katılabilirsin…

  • Genel İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Sınavlara Hazırlık için İngilizce
  • Akademik Yıl Porgramı
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Yurdunda
  • Rezidansta/Apartmanda

Diğer irlanda Dil Okulları

Kampanyalı irlanda Dil Okulları

Yurtdışı Dil Okulu İçin Eğitim Alınabilecek Diğer Ülkeler

Bilmek İstediklerin