Almanca’yı Almanya’nın kalbinde, sanatın, tarihin ve modanın şehrinde öğrenmek için Eurocentres’i tercih edebilirsin.

Berlin’in en merkezi noktalarından Potsdamer Platz’da bulunan okul binası sayesinde dil öğrenmenin yanı sıra şehrin tadını da çıkarabilirsin.

Ayrıca okuluna en az 15 en fazla 30 dakika  uzaklıkta bulunan üç farklı öğrenci yurdu seçeneği içinden, bütçene uygun olanı rahatlıkla bulabilirsin.

Merkezi bir konumda yaşamanın diğer bir avantajı olarak da Charlottenburg Sarayı, Kurfuerstendammi, parlamento binası… gibi pek çok sembolik yeri gezebilirsin.

Dil eğitimine ayırabileceğin vaktin fazlaysa, sadece Eurocentres’a özel “Open Choice”/ Serbest Seçim programına da katılabilirsin.

Tercihine göre en az 22, en fazla 52 hafta süresince katılabileceğin bu harika programla birden fazla dili, birden fazla ülkeyi ziyaret ederek öğrenebilirsin.

Örneğin 36 haftalık bir eğitim programı içinde en fazla 3 okulu ve dili, 48 haftalık bir

eğitim programı içinde ise en fazla 4 okulu ve dili seçebilirsin.

(Almanya, Amerika, Avustralya, Fransa, Güney Afrika, İngiltere, İrlanda, İspanya, İtalya, Kanada, Peru gibi ülkelerden istediklerini ziyaret ederek;  Almanca, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca gibi dillerden istediklerini öğrenebilirsin.)

Eurocentres Almanya Dil Okulları Sana Neler Sunabilir?

Genel Almanca eğitimini tercih edersen haftada 20 ders, Yoğun Almanca eğitimini tercih edersen haftada 25 ders alabilirsin; ders saatlerine ek olarak fotoğrafçılık, tiyatro, dans ya da çizim ve boyama gibi özel ilgi alanlarına yönelik kurslara katılabilirsin; şehir gezileri ile Alman kültürünü daha yakından tanıma fırsatını bulabilirsin…

Diğer almanya Dil Okulları

Yurtdışı Dil Okulu İçin Eğitim Alınabilecek Diğer Ülkeler

Bilmek İstediklerin