Linguatime Malta’yı tercih ederek, İngilizce eğitimini denize sıfır bir dil okulunda alabilirsin…

Genel İngilizce, İş için İngilizce ve Sınavlara Hazırlık için İngilizce gibi her program türünü bulabileceğin bu okulda, eksik olduğun konulara ağırlık verebileceğin özel dersler de alabilirsin.

Genel İngilizce programı ile haftalık ders saatini 20, 25 ya da 30 olarak belirleyebilir, istersen de 20 sınıf dersi ve 10 birebir özel dersten oluşan Yoğun İngilizce programına katılabilirsin.

Eğer İş için İngilizce programına katılacaksan, yine benzer şekilde haftada 20 derslik ya da 20 sınıf dersine ek 10 özel dersi içeren programı tercih edebilirsin.

Dil okulunda Cambridge, TOEFL, TOEIC, IELTS gibi sınavlara hazırlanmak istersen, 20 Genel İngilizce dersine ek olarak haftada 10 ders sırasında sınav için eğitim görebilirsin.

Tüm programların yanı sıra haftada 10, 20, 30 veya 40 dersten oluşan sadece sana özel birebir İngilizce eğitimi de alabilirsin.

Linguatime Malta Dil Okulu Sana Neler Sunabilir?

Genel İngilizce eğitimin sırasında sınıfın en fazla 12 kişiden oluşurken, İş için İngilizce’de en fazla 8 kişiden, Sınavlara Hazırlık için İngilizce’de ise en fazla 4 kişiden oluşabilir; haftada 10, 20, 30, ya da 40 dersten oluşan birebir İngilizce derslerine bir arkadaşınla birlikte “Yarı Özel Program” olarak da katılabilirsin…

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Sınavlara Hazırlık için İngilizce
  • Aile Yanında
  • Paylaşımlı Apartmanda

Diğer malta Dil Okulları

Yurtdışı Dil Okulu İçin Eğitim Alınabilecek Diğer Ülkeler

Bilmek İstediklerin