WORK & STUDY ile İRLANDA’DA DİL EĞİTİMİ

İrlanda’da dil eğitimi alırken, cep harçlığını da çıkarmak istersen “Work and Study” programı tam sana göre…

Yurt dışında dil eğitimi hayalini gerçekleştirmek için “Work and Study” programını değerlendirebilir ve İngilizce’yi konuşulduğu ülke, İrlanda’da öğrenirken, eğitim giderlerine biraz katkıda bulunabilirsin.

Work and Study Programı ile İrlanda’da İngilizce Öğrenebilirsin.

Work and Study programı için, yabancı dil konusunda ihtiyaçlarına uygun bir İrlanda dil okulunda, 25 haftalık akademik eğitim alabilirsin.

Dil eğitimin için, İrlanda’da geçireceğin bu 25 hafta süresince de, haftada 20 saat yasal çalışma iznine sahip olabilirsin.

Work and Study programının eğitim kısmında, sabahları genel ya da yoğun İngilizce derslerine katılarak, tercih edeceğin okul programına göre haftada 15 veya 20 saat İngilizce dersine katılabilirsin.

Ders bitiminde ise, yine tercih edeceğin dil okulunun ayarlayacağı veya kendi imkanları ile bulabileceğin bir işte, yarı zamanlı olarak çalışabilir ve okulda öğrendiklerin için, işte bol bol pratik yapabilirsin.

İrlanda’da Bir Work and Study Programı’na İstediğin Zaman Katılabilirsin.

Work and Study programının en önemli özelliklerinden biri de programa kendi istediğin zamanda katılabilmen…

Amerika’da sadece yaz döneminde sunulan Work and Travel’dan tamamen farklı olan Work and Study programı için, İrlanda’yı yılın istediğin zamanında ziyaret edebilirsin.

Çünkü İrlanda’da dil eğitiminin bir parçası olan bu programda, dil okulunda İngilizce eğitimine ek olarak, yarı zamanlı çalışma iznine sahip olabilirsin.

Work and Study Programı’na Özel Vize ile İrlanda Ziyaretini 8 Hafta Daha Uzatabilirsin.

Work and Study Programı’nın bir güzel özelliği de Work and Holiday tarafı…

Bu programa katılabilmek için alacağın vize 8 ay sürelidir.

İrlanda’da Work and Study programın sırasında, bu 8 aylık sürenin 6 ayını (25 haftasını) bir dil okulunda İngilizce eğitimi ve haftada 20 saat yarı zamanlı çalışma izni alarak geçirebilirsin.

Eğer dil eğitimin sonrasında İrlanda’da daha fazla vakit geçirmek istersen, Work and Study vizesinin sunduğu imkan sayesinde, ziyaretini 8 hafta daha uzatabilirsin.

Bu 8 hafta süresince ise haftada 20 saat yasal çalışma iznine sahip olabilirsin.

Yani, Work and Holiday olarak da adlandırılan bu süre boyunca İrlanda’nın tadını çıkarırken, çalışarak kazandıklarınla bütçe dostu bir tatil yapabilirsin.

İrlanda’yı Doya Doya Yaşamak için Work and Study

Özellikle de İrlanda’da dil eğitimin için katılabileceğin Work and Study programının bir çok avantajını yaşayabilirsin.

Öncelikle İngilizce’yi konuşulduğu ülkede öğrenebilirsin.

Yabancı dil eğitimi için Amerika, İngiltere, Kanada gibi ülkelere kıyasla, daha uygun fiyatlara eğitim alabileceğin ve daha az sayıda Türk ile karşılaşabileceğin İrlanda’da, rahatlıkla İngilizce öğrenebilirsin.

Work and Study programı gereği İrlanda’da geçireceği 6 ya da tercihine göre 8 ay süresince, yabancı dilini fazlasıyla geliştirirken, bu harika ülkenin kültürünü de tanıyabilir ve kişisel açıdan kendini geliştirebilirsin.

Dil eğitimine ek olarak çalışma imkanı da sunabilen Work and Study programı ile İrlanda gibi bir ülkede çalışma deneyimi de kazanabilir, kişisel gelişimine mesleki gelişimi de ekleyebilirsin.

Bu programın seni en mutlu edecek tarafını ise bütçe açısından yaşayabilir, hem Work and Study hem de programın ek 8 haftasındaki, Work and Holiday süresince cep harçlığına katkıda bulunurken, eğitim, yaşam ve tatil giderlerin için ekonomi yapabilirsin.

Ve İrlanda’da Work and Study konusunda daha fazlasını öğrenmek istersen, hemen bize ulaşabilirsin