Kendi içinde 5 farklı sertifika ve diploma derecesine ayrılabilen konular arasından ilgilendiğin alanı rahatlıkla seçebilir ve eğitim süreni kendin belirleyebilirsin.

Örneğin seçtiğin alanda 2-5 hafta arası eğitim alarak  Sertifika, 6-11 hafta eğitim alarak Mesleki Sertifika, 12-23 hafta eğitim alarak Mesleki Yüksek Sertifika, 24 hafta eğitim alarak Diploma, 28-50 hafta eğitim alarak Genişletilmiş Mesleki Diploma sahibi olabilirsin.

Seçebileceğin alanlar içinden “Yönetim, Liderlik, İnsan Kaynakları ve İşletme İletişimi” eğitimi almayı tercih edersen, haftada 10 ders Yönetim, Liderlik ve İnsan Kaynakları, 10 ders Uluslararası İşletme İletişimi ve 10 ders de İngilizce eğitimi alarak, toplamda 30 derse katılabilirsin.

Eğer “Pazarlama, Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve İşletme İletişimi” alanını tercih edersen, haftada 10 ders Pazarlama, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler , 10 ders Uluslararası İşletme İletişimi ve 10 ders de İngilizce eğitimi alarak, toplamda 30 derse katılabilir;

Eğer “Yasal Çalışmalar ve İşletme İletişimi” alanını tercih edersen, haftada 10 ders Yasal Çalışmalar , 10 ders Uluslararası İşletme İletişimi ve 10 ders de İngilizce eğitimi alarak, toplamda 30 derse katılabilir;

Eğer “Finans, Finansal Hizmetler ve İşletme İletişimi” alanını tercih edersen de, haftada 10 ders Yasal Çalışmalar , 10 ders Uluslararası İşletme İletişimi ve 10 ders de İngilizce eğitimi alarak, toplamda 30 derse katılabilirsin.

Yine seçeceğin alan içinde ek olarak haftada 2 ders, Hukuk için İngilizce, Lojistik için İngilizce, Pazarlama için İngilizce, Finans ve Muhasebe için İngilizce ya da Turizm için İngilizce eğitimi görebilirsin.

Bunların dışında sadece “Pazarlama”, “Turizm”, “Bilgisayarlı İşletme” ya da “Muhasebe ve Finansal Yönetim” alanında 12 haftalık Sertifika, 24 haftalık Yüksek Sertifika ya da 36 haftalık Diploma programına katılabilirsin.

  • Bilgisayarlı İşletme (12 haftalık Sertifika/24 haftalık Yüksek Sertifika/36 haftalık Diploma)
  • Finans, Finansal Hizmetler ve İşletme İletişimi
  • Muhasebe ve Finansal Yönetim (12 haftalık Sertifika/24 haftalık Yüksek Sertifika/36 haftalık Diploma)
  • Pazarlama (12 haftalık Sertifika/24 haftalık Yüksek Sertifika/36 haftalık Diploma)
  • Pazarlama, Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve İşletme İletişimi
  • Turizm (12 haftalık Sertifika/24 haftalık Yüksek Sertifika/36 haftalık Diploma)
  • Yasal Çalışmalar ve İşletme İletişimi
  • Yönetim, Liderlik, İnsan Kaynakları ve İşletme İletişimi

Diğer ingiltere Sertifika ve Diploma Okulları

Diğer Ülkeler

Bilmek İstediklerin