Doğayla içiçe olmayı ve hayvanları seviyor, özellikle de atlara büyük ilgi duyuyorsan, onlarla vakit geçirirken İngilizce eğitimi de alabileceğin yaz okulu programlarına katılabilir ve bu sene hayatının tatilini yaşayabilirsin.

Yazımızın devamını okuyarak, bu programa katılabileceğin altı farklı yaz okulunu daha yakından tanıyabilir, içlerinden kendine uygun olanı seçerek İngilizce ve Binicilik eğitimini alabilirsin.

Böyle harika bir programa katılmak için Ardmore Language yaz okullarını tercih edersen İngiltere’yi ziyaret edebilirsin.

İngilizce ve binicilik eğitimini iki farklı lokasyonda (Berkshire ve Somerset) sunabilen bu yaz okulunda haftada 15 saat İngilizce eğitimine ek olarak biniciliği her yönüyle öğrenebilirsin.

Atların bakımını da eğitimin bir parçası sayan okulunda her dersin 1.5 saatini ata binerek, 1.5 saatini ise, ahırda bu güzel hayvanların bakımını yaparak geçirebilirsin.

Ardmore Language İngiltere Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

Dil eğitimini en fazla 15 kişilik sınıflarda alabilir; biniciliğin dışında, farklı spor ve el sanatı aktivitelerine katılabilir; program sırasında yaz okulunun kampüs içindeki öğrenci yurdunda ya da aile yanında konaklayabilir(sadece Berkshire’da hem öğrenci yurdu hem de aile yanı seçeneklerini bulabilirsin); derslerin dışında gazete çıkarma, yeni bir icat geliştirme, internet sitesi yapımı, tiyatro…gibi haftalık okul projelerinde yabancı dilini fazlasıyla geliştirebilir; haftada 1 tam ve 1 yarım gün okul gezisine katılabilirsin…

Atlarla vakit geçirebileceğin yaz okulu programları için Harrow House’ı da tercih edebilirsin.

Yaz okulunun 12-17 yaş aralığı için sunduğu İngilizce ve Spor programının bir parçası olan bu kursta haftada 15 saat İngilizce eğitimine ek olarak haftada 3 saat ata binebilirsin.

Biniciliğin yanı sıra aeroball, el sanatları, badminton, plaj oyunları, benchball, sinema gezileri, sirk becerileri, yengeç avı, dans, drama, perküsyon, dev lazer, mini golf, mini olimpiyatlar, fotoğraf avı, takım oyunları, okçuluk, yüzme, masa tenisi, bowling, yarışmalar, bingo, tenis, yüz boyama, define adası, yetenek şovu gibi çok çeşitli okul aktivitelerine de katılabilirsin.

Harrow House İngiltere Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

Yaz okulu programın süresince ister okuluna yakın bir ailenin yanında, istersen de okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda kalabilir; en az 8 , en fazla 16 kişilik sınıflarda İngilizce öğrenebilir; Bournemouth, Londra, Oxford, Bath, Portsmouth, Southampton, Winchester and Beaulieu gibi yerlere yapılan yarım ya da tam günlük gezilerle İngiltere’nin farklı yerlerini görebilirsin…

Binicilik ve İngilizce yaz okulu programı için Kings Summer’ı tercih edersen, okulunun İngiltere, Bath’teki lokasyonunu ziyaret edebilir ve eğitimini Downside School’da alabilirsin.

En az 1 en fazla 7 hafta süresince katılabileceğin bu yaz okulu programı içinde, haftada 15 saat İngilizce eğitimine ek olarak,  yürüyüş, koşu, hafif dörtnala koşu, atlayış ve atı yönetme gibi  konularda haftada 6 saat binicilik eğitimi görebilirsin.

Eğitim programlarınının yanı sıra Kings Summer yaz okulunun dijital fotoğrafçılık ve aşçılık üzerine workshop programlarına ya da el sanatları, badminton, barbekü, basketbol, kriket, dans, futbol, sinema gecesi, havuz partisi, ragbi, salsa, squash, yüzme, masa tenisi, yetenek şovu ve voleybol gibi aktivite saatlerine katılarak bol bol İngilizce pratik yapabilirsin.

Ayrıca ziyeretin sırasında okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilirsin.

Kings Summer İngiltere Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

Binicilik dışında haftada 6 saat tenis ya da haftada 12 saat akademik İngilizce eğitimi alabileceğin farklı yaz okulu programlarını da değerlendirebilir; en fazla 15 kişilik sınıflarda eğitim görebilir; her hafta 1 tam ve 1 yarım gün yapılan okul gezileriyle Bristol, Londra, Oxford, Salisbury ve Stonehenge, Longleat House ve Safari Park, Warwick Kalesi, Cardiff, Bath, Wookey Hole Mağaraları, Bristol Hayvanat Bahçesi, Cheddar Gorge, Wells’i gibi İngiltere’nin farklı noktalarını ziyaret edebilirsin…

Bu harika program için British Study Centres yaz okullarını tercih edersen, yine İngilitere’yi ziyaret edebilir ve binicilik eğitimi alabileceğin üç farklı lokasyondan istediğini seçebilirsin.

Yaz okulunun Wycliffe College, Cheltenham Ladies’ College ve New Hall School gibi, her biri uzun geçmişe sahip olan okul binalarında, İngiltere tarihine yolculuk yapabilir ve İngiliz kültürünü daha yakından tanıyabilirsin.

Haftada 15 saat alabileceğin İngilizce derslerine ek olarak haftada 6 saat temel binicilik becerileri ve ahır idaresi üzerine eğitim görebilirsin.

Derslerde geliştirdiğin yabancı dilini define avı, yetenek şovu, drama, müzik, seni tanıyorum, yarışmalar, takım oyunları gibi çeşitli yaz okulu aktivitelerinde sosyalleşerek pekiştirebilirsin.

Yaz okulu kampüslerinin yüzme havuzu, spor salonu ve çeşitli oyun sahaları gibi olanaklarıyla farklı spor dallarına da merak sarabilirsin…

Ayrıca her hafta katılacağın yarım ve tam günlük şehir gezilerinde okulunun dışına da taşabilir; London, Oxford, Stratford-upon-Avon, Cardiff, Bath, Bristol, Cheltenham, Stroud, Brighton, Cambridge gibi farklı yerleri ve şehirleri görme fırsatı bulabilirsin.

British Study Centres İngiltere Yaz Okulları Sana Neler Sunabilir?

Yabancı dil eğitimini en fazla 15 kişilik sınıflarda, binicilik eğitimini ise en fazla 10 kişilik bir grupla alabilir; ziyaretin sırasında okul kampüsleri içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilirken, sadece Gloucestershire, Cheltenham Ladies’ College’ta aile yanında konaklama seçeneğini de değerlendirebilirsin…

Binicilik ve İngilizce eğitimini Amerika’nın sahillerinde almak istersen, LAL Language yaz okulunun Boca Raton merkezini ziyaret edebilirsin.

Denize sıfır bu yaz okulunda haftada 20 İngilizce dersine ek olarak, haftada 10 saat binicilik eğitimi alabilirsin.

Ayrıca İngilizce eğitimin konusunda daha fazla yardıma ihtiyacın olursa birebir İngilizce dersleri de görebilirsin.

Biniciliğin dışında basketbol, golf ve tenis derslerine de katılabileceğin program sırasında, spor eğitimi almak için aynı okula gelen Amerika’lı öğrencilerle de sosyalleşebilir ve bol bol İngilizce pratik yapabilirsin.

Ders programının yanı sıra, her hafta yapılan tam ya da yarım günlük gezilerle Fort Lauderdale, Miami, Keşif ve Bilim Müzesi, Everglades, Boomers, Miami Coconut Grove, Frost Museum of Science, Miami Seaquarium & Dolphin Mall, Lion Country Safari, CityPlace, Miami Bayfront gibi yerleri görebilirsin.

Gezmeyi seviyorsan, yaz okulunun Amerika’daki tüm merkezlerinde geçerli olan “Two Center” programını da fazlasıyla beğenebilir, en az 3 haftalık ziyaretini iki farklı merkezde geçirebilirsin.

Örneğin, Boca Raton’da iki haftalık  “Binicilik ve İngilizce” programı sonrasında, iki haftanı da yaz okulunun Boston merkezine ayırabilirsin.

LAL Language Amerika Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

Eğitimin sırasında  hazine avı, yetenek şovu, karaoke, oyunlar, yarışmalar, mini olimpiyatlar, ragbi, kriket, futbol gibi çok çeşitli yaz okulu aktivitelerine katılabilir; en fazla 15 kişilik sınıflarda eğitim görebilir; orada geçireceğin süre boyunca okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilirsin…

Binicilik eğitimini İrlanda kırlarında almak istersen, Emerald Cultural Institute İrlanda yaz okullarını tercih edebilir, bu farklı ülkede yepyeni şeyler keşfedebilirsin.

En az 2 hafta süresince katılabileceğin bu özel yaz okulu programı sırasında, haftada 15 saat İngilizce derslerine ek olarak haftada 10 saat at terbiyesi, polo-lakros(bir takım oyunu), hafif tempolu koşu, cross-country ve çeşitli yarışmalar üzerinden binicilik dersleri görebilirsin.

Binicilik eğitimin için Dublin sahilinin çok yakınında bulunan, geniş ve manzaralı bir araziye sahip Carrickmines Binicilik Merkezi’ni ziyaret edebilirsin.

Yaz okulu programın dahilinde hem farklı bir spor dalını hem de yabancı bir dili öğrenirken, İrlanda müziği ve dansı, disko gecesi, bowling, q-zar, bilgi yarışmaları, karaoke, hazine avı, sihirbazlık gibi çeşitli aktivitelerde de oldukça eğlenceli vakit geçirebilirsin.

Her hafta katılacağın tam ve yarım günlük okul gezileri sırasında ise, Powerscourt, Glendalough, Trinity College, Book of Kells, GAA Müzesi & Croke Park Stadyumu, Monastic Site, Kilkenny Kalesi, Dunmore Mağaraları gibi Dublin ve çevresini keşfe çıkabilirsin.

Emerald İrlanda Yaz Okulları Sana Neler Sunabilir?

İngilizce eğitimini en fazla 15 kişilik sınıflarda alabilir; yaz okulunun St. Raphaela’s merkezinde aile yanında kalırken, diğer merkezlerde okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilir; İrlanda’da katılabileceğin bu harika progam için yaz okulunun üç farklı merkezinden istediğini seçebilirsin…

 • Ardmore Language – Berkshire, Berkshire College (9-17 yaş)
 • Ardmore Language – Somerset, University of Bath (9-17 yaş)
 • Harrow House – Swanage (12-17 yaş)
 • Kings Summer – Bath, Downside School (8 – 17 yaş)
 • British Study Centres – Gloucestershire, Wycliffe College (8-17yaş)
 • British Study Centres – Gloucestershire, Cheltenham Ladies’ College (8-17yaş)
 • British Study Centres – Essex, New Hall School(8-17yaş)
 • LAL Languages – Boca Raton, Lynn University(12-18 yaş)
 • Emerald Cultural Institute – Griffith College (11-17 yaş)
 • Emerald Cultural Institute – St. Raphaela’s (11-17 yaş)
 • Emerald Cultural Institute – Alexandra College (11-17 yaş)
 • Aile Yanında 
 • Öğrenci Yurdunda 

Diğer premium Yaz Okulları

Yurtdışında Yaz Okulu Eğitimi Alınabilecek Diğer Ülkeler

Bilmek İstediklerin