Sular seller gibi İngilizce konuşmak için bu yaz tam yerine gidebilir, EC English yaz okullarının 8-13 ve 13-17 yaş aralıkları için sunduğu, eğlenerek öğreten programlara katılabilirsin.

Güncel, eğlenceli ve ilgini çekecek konular üzerinden haftada 20 İngilizce dersine katılabilir; geri kalan zamanında ise harika vakit geçirebilirsin.

Futbol, basketbol, voleybol, sokak dansı, film gecesi, spelling bee, mini olimpiyatlar, yetenek şovu, tırmanış, define avı, tenis, yüzme, el sanatları, drama atölyesi, bowling, moda şovu…gibi onlarca yaz okulu aktivitesinde, hem yeni arkadaşlarınla kaynaşabilir, hem de sınıfta öğrendiklerini uygulama fırsatı bulabilirsin.

Her hafta katılabileceğin yarım ya da tam günlük okul gezileri sırasında ise Westminister, London Eye, National Gallery, Cambridge, Camden Town Market, Doğal Tarih Müzesi, Madame Tussauds, Oxford, Windsor Castle, Portsmouth, Arundel Castle…gibi birçok yeri ziyaret ederek İngiltere’nin altını üstüne getirebilirsin.

Yabancı dilini geliştirmenin yanı sıra ileride KET, PET, FCE, CAE ya da Trinity sınavlarına katılmayı planlıyorsan, yaz okulunun sadece Cambridge merkezinde, genel İngilizce derslerine ek olarak haftada 6 saat “Sınavlara Hazırlık “ eğitimi görebilirsin.

Orada geçireceğin süre boyunca da, ister okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda, istersen de okuluna yakın bir ailenin yanında konaklayabilirsin.

EC English İngiltere Yaz Okulları Sana Neler Sunabilir?

İngilizce eğitimini en fazla 15 kişilik sınıflarda alabilir; yaz okulunun Frensham merkezinde 13-17 yaş aralığı için sunulan “Liderlik” premium programına katılabilir; Cambridge’de eğitimini EC English’in kendi binasında alabilir; yaz okulunun sadece Brighton ve Cambridge merkezlerinde aile yanında konaklama seçeneğini değerlendirebilirsin…

  • Brighton, Ovingdean Hall Campus (10-13/13-17 yaş)
  • Cambridge, Jesus Residence (13-17 yaş)
  • Frensham, Frensham Heights Campus (10-13/13-17 yaş)
  • Londra, Hackney Community College (13-17 yaş)
  • Portsmouth, University of Portsmouth (13-17 yaş)
  • Aile Yanında 
  • Öğrenci Yurdunda 

Diğer ingiltere Yaz Okulları

Yurtdışında Yaz Okulu Eğitimi Alınabilecek Diğer Ülkeler

Bilmek İstediklerin