Embassy Summer’da tüm ailenize yer var!

Bu yaz bir değişiklik yapıp, İngiltere ya da Amerika’da kısa bir tatile çıkabilir ve ailece İngilizce öğrenebilirsiniz.

Embassy Summer’ın size sunabileceği üç farklı lokasyonla, ister İngiltere’yi isterseniz de Amerika’yı ziyaret ederek, tatil anlayışınızda büyük fark yaratabilirsiniz.

10 – 18 yaş aralığındaki çocuklar ve aileleri için hazırlanan programda, çocuklarınız  yaşıtlarıyla eğitim görürken, siz de kendi yaş grubunuzla birlikte, haftada 20 ya da 28 ders İngilizce eğitimi alabilirsiniz. Okul aktiviteleri ve derslerin dışında katılacağınız, haftada bir tam ve iki yarım günlük gezi programlarında ise, tüm aile bir arada olabilirsiniz.

Embassy Summer’ın İngiltere, Chichester’daki merkezini tercih ederseniz, Chichester College’ın kampüsünde konaklayabilirsiniz. Geziler sırasında ise Londra, Brighton, Bournemouth, Oxford gibi birçok şehri ziyaret edebilirsiniz.

İngiltere, Southsea’deki merkezi tercih ederseniz, Portsmouth Üniversitesi’nin kampüsünde konaklayabilir ve  Londra, Brighton, Oxford gibi farklı şehirleri görebilme imkanını bulabilirsiniz.

Ve eğer Amerika, New York’u tercih ederseniz, Rutgers Üniversitesi’nin kampüsünde konaklarken, bu hareketli şehri keşfedebilirsiniz.

Gideceğiniz yere karar verdikten sonra, Embassy Summer ile bambaşka bir yaz geçirebilirsiniz…

Diğer Yaz Okulları

Diğer Ülkeler

Bilmek İstediklerin