Bol bol gezerek ve eğlenerek öğrenmek için, LAL Language’ın yaz okulu programlarından istediğine katılabilir ve İngiltere’nin altını üstüne getirebilirsin.

Bir ya da dört hafta süresince katılabileceğin bu yaz okulu programları içinde, aktiviteler ve oyunları içeren haftada 20 İngilizce dersi alabilirsin.

Ancak İngilizce eğitimine daha fazla zaman ayırmak istersen, (Londra ve Torbay haricinde) yaz okulunun tüm merkezlerinde, genel İngilizce eğitimine ek olarak haftada 3 saat Yoğun İngilizce dersi görebilirsin.

Farklı bir alternatif olarak da kendini eksik gördüğün konularda birebir İngilizce derslerine katılabilirsin.(Yaz okulunun Londra ve Torbay merkezleri haricinde tüm lokasyonlarda)

Üniversite hayatına erkenden hazırlanmak istersen, yaz okulunun Brighton merkezinde araştırma, referans alma, bir akademik makaleyi planlama ve yapılandırma, yoğun dinleme, not tutma ve düzeltme teknikleri üzerine (Genel İngilizce eğitimine ek olarak) haftada 4.5 saat “Akedemik İngilizce” eğitimi de alabilirsin.

Dersler sırasında, İngiltere’yi ve kültürünü daha yakından tanıyabilmen için yapılacak

okul gezilerine hazırlanabilir ve her hafta bir tam bir de yarım günlük okul gezisine katılabilirsin.

Eğer daha fazla sayıda geziye katılmak istersen, yaz okulunun “Sightseeing” ya da “Vacation English” programlarıyla, dışarıda daha fazla vakit geçirebilirsin.

Ayrıca yaz okulunun İngiltere’deki tüm merkezlerinde geçerli olan “Two Center” programını da beğenebilir, en az 3 haftalık ziyaretini iki farklı merkezde geçirebilirsin.

Örneğin, Brighton’da bir haftalık  “Akademik İngilizce” programına katılabilir; sonraki iki haftanı da yaz okulunun Londra merkezine ayırabilirsin.

İngiltere ziyaretin sırasında yaz okulunun Torbay merkezinde aile yanında, Brighton, Tavistock, Winchester merkezlerinde öğrenci yurdunda, Berkhamsted ve Londra’da ister aile yanında istersen de okul kampüsündeki öğrenci yurdunda konaklayabilirsin.

LAL Language İngiltere Yaz Okulları Sana Neler Sunabilir?

Yaz okulunun sadece Cambridge, Cambridge Leadership College merkezinde “İngilizce ve Geleceğin Patronu” (14+ yaş) ya da “İngilizce ve Liderlik” (16+ yaş) eğitimi alabilir; İngilizce derslerine en fazla 15 kişilik sınıflarda katılabilir; yoğun İngilizce eğitimin için katılacağın haftada 3 saatlik dersleri en fazla 10 kişilik sınıflarda alabilir; İngiltere’de lise eğitimi almayı planlıyorsan, Tower House School(12-16 yaş) ve South Devon College’da (14-16 yaş) sunulan 1-4 haftalık deneme programlarına katılabilir; hazine avı, yetenek şovu, karaoke, oyunlar, yarışmalar, mini olimpiyatlar, ragbi, kriket, futbol gibi okul aktiviteleriyle yeni arkadaşlarınla sosyalleşebilirsin.

  • Berkhamsted, Berkhamsted School (9-17 yaş)
  • Brighton, University of Sussex(12-17 yaş)
  • Londra, St Mary’s University (12-17 yaş)
  • Tavistock, Mount Kelly School (7-16 yaş)
  • Torbay (9-17 yaş )
  • Winchester,St Swithun’s School(9-17 yaş)
  • Aile Yanında 
  • Öğrenci Yurdunda 

Diğer ingiltere Yaz Okulları

Yurtdışında Yaz Okulu Eğitimi Alınabilecek Diğer Ülkeler

Bilmek İstediklerin