Eğer Harry Potter hayranlarından biriysen, Kings Summer yaz okulu ile bu yaz hayallerinin ötesinde bir yaz tatili yapabilirsin.

İngiltere’yi ziyaret ederek, Kings Summer’ın Cheltenham’daki (Cheltenham College) merkezinde harika bir yaz okulu programına katılarak, biraz büyü yapmayı, biraz da İngilizce konuşmayı fazlasıyla eğlenerek öğrenebilirsin.

12 – 17 yaş aralığındaki arkadaşlarınla 2 hafta süresince katılabileceğin bu yaz okulu programı içinde, haftada 15 saat İngilizce eğitimine ek olarak, haftada 6 saat sihir, büyücülük ve Harry Potter karakterleri üzerine çalışabilir, Harry Potter’ın izinden giderek Oxford’daki Christchurch College ve Bodleian kütüphanesine gidebilir, Londra’daki Warner Brothers Stüdyolarında Harry Potter’ın setini ziyaret edebilirsin..

Bu özel eğitim programının yanı sıra, Kings Summer yaz okulunun el sanatları, badminton, barbekü, basketbol, kriket, dans, futbol, sinema gecesi, havuz partisi, ragbi, salsa, squash, yüzme, masa tenisi, yetenek şovu ve voleybol gibi aktivite saatlerine de katılabilir ve bol bol İngilizce pratik yapabilirsin.

Ayrıca ziyeretin sırasında okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilirsin.

Kings Summer İngiltere Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

İngilizce ve Harry Potter programının dışında, haftada ek 6 saat iş için İngilizce, telafuz, yazma teknikleri gibi konularda yoğun İngilizce eğitimi alabilir ya da sinema eğitimi görebilir; her hafta bir tam ve bir yarım gün yapılan okul gezileriyle Londra, Oxford, Warwick Kalesi, Cardiff, Bath, Gloucester, Cirencester,Stratford-upon-Avoni gibi İngiltere’nin farklı noktalarını ziyaret edebilirsin.

Masal kahramanlarına karşı ilgin varsa, Ardmore Language yaz okulunun “Merlin Ultimate Student Adventure” programını da değerlendirebilir, İngilizce eğitimi alırken İngiltere’nin tema parklarını gezebilirsin.

Ardmore Language yaz okulunun İngiltere, Hampshire’daki Bedales School merkezinde katılabileceğin bu program içinde haftada 15 saat İngilizce derslerine ek olarak, Merlin Eğlence Parkı, Madame Tussauds, Legoland Windsor Resort, Londra turu, London Eye, Shrek’s Adventure, Sea Life Londra Akvaryumu, Thorpe Park Resort, Chessington Macera Dünyası gibi birçok tema parkında harika vakit geçirebilirsin.

Sınıf içinde anketler, yarışmalar, tiyatrolar, ikili ya da grup çalışmalarıyla ağırlıklı olarak iletişime dayalı bir dil eğitimi alırken, dans, futbol, tenis, el sanatları, takım oyunları, yetenek şovları gibi çeşitli yaz okulu aktiviteleriyle bol bol pratik yapabilirsin.

Ardmore Language İngiltere Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

İngilizce eğitimini en fazla 15 kişilik sınıflarda alabilir; okulundaki yüzme havuzu, tenis kortu, çeşitli oyun sahaları gibi kampüs olanaklarından yararlanırken, enerjini sporla atabilir; orada geçireceğin süre boyunca okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilirsin…

 

  • Kings Summer – Cheltenham, Cheltenham College (12-17 yaş)
  • Ardmore Language – Hampshire, Bedales School (9-17 yaş)
  • Öğrenci Yurdunda

Diğer premium Yaz Okulları

Yurtdışında Yaz Okulu Eğitimi Alınabilecek Diğer Ülkeler

Bilmek İstediklerin