İngilizce’yi yaşayarak öğrenmek, yabancı dilini geliştirirken yeni ilgi alanları keşfetmek ve fazlasıyla sosyalleşmek için, St Giles Amerika yaz okullarını tercih edebilirsin.

Yabancı dili kendine güvenerek kullanabilmen için, iletişim becerileri üzerine odaklanan İngilizce derslerine, haftada 20 ders süresince katılabilirsin.

Ayrıca sınıfının dışında da öğrenmeye devam edebilmen için dersler sırasında, katılacağın yaz okulu aktiviteleri ve gezi programlarına da hazırlanabilirsin.

Genel İngilizce eğitiminin yanı sıra, yaz okulunun farklı merkezlerine özel, İngilizce ile çeşitli dil becerileri kurslarına da katılabilirsin.

Örneğin yaz okulunun Los Angeles merkezinde “İngilizce+Üniversite Deneyimi” kursuna katılabilir ve bir Amerikan üniversitesinde okumanın nasıl bir his olduğunu deneyimleyebilirsin.

Yaz okulunun San Francisco merkezinde sunulan“İngilizce+Dil Atölyesi” kursunda, kelime dağarcığını geliştirebilir ve yabancı dilini daha fonksiyonel kullanmayı öğrenebilirken; “İngilizce+Sınav Becerileri” kursunda FCE,CAE, IELTS, SAT ve TOEFL gibi sınavlar için teknikler geliştirebilirsin.

Drama, tiyatro ve dansın dilini öğrenmek istersen, yaz okulunun Los Angeles ve San Francisco merkezlerinde “İngilizce+Performans Sanatları” kursuna;

Yaratıcı yazarlık, senaryo yazarlığı ve topluluk önünde konuşma gibi yaratıcılık becerilerini geliştirmek istersen, yaz okulunun Los Angeles merkezlerinde sunulan “İngilizce+Konuşma ve Yazma” kursuna katılabilirsin.

Ayrıca bu harika yaz okulu programları dahilinde, St Giles’ın tüm merkezlerinde yapılan ve Disneyland, Hollywood, Santa Monica Beach, Six Flags Magic Mountain, Universal Studios, Yale & New Haven, Doğal Tarih Müzesi, Empire State Binası, Philadelphia, Chinatown, Alcatraz… gibi birçok yeri ziyaret edebilirsin.

St Giles Amerika Yaz Okulları Sana Neler Sunabilir?

Gezi programlarına yaz okulunun Los Angeles ve New York merkezlerinde haftada iki tam ve üç yarım gün, Orlando ve San Francisco merkezlerinde haftada iki tam ve iki yarım gün katılabilir; yabancı dil eğitimini en fazla 15 kişilik sınıflarda görebilir; Amerika ziyaretin sırasında kampüs içindeki öğrenci yurtlarında konaklayabilir; genel İngilizce eğitimine ek olarak, yaz okulunun Orlando’daki merkezinde haftada 5 saat sörf, San Francisco’daki merkezinde ise haftada 5 saat tenis eğitimi alabileceğin premium programlara da katılabilir; daha farklı bir eğitim programına katılmak istersen yaz okulunun New York merkezinde 3 haftalık “Geleceğin Liderleri” ya da San Francisco merkezinde yine 3 haftalık “Kod Yazılımı” kursuna katılabilirsin…

  • Los Angeles, California State University, Northridge (12-17 yaş)
  • New York, City College of New York (12-15 yaş/16-19 yaş)
  • Orlando, Florida Institute of Technology (8-12 yaş/13-17 yaş)
  • San Francisco Bay, California State University, East Bay (10-13 yaş/14-17 yaş)
  • Öğrenci Yurdunda

Diğer amerika Yaz Okulları

Yurtdışında Yaz Okulu Eğitimi Alınabilecek Diğer Ülkeler

Bilmek İstediklerin