İngilizce’yi yaşayarak öğrenmek, yabancı dilini geliştirirken yeni yerler, yeni insanlar ve yeni ilgi alanları keşfetmek için St Giles Kanada yaz okullarını tercih edebilirsin.

Yabancı dili kendine güvenerek kullanabilmen için, konuşma becerileri üzerine odaklanan İngilizce derslerine, haftada 20 ders süresince katılabilirsin.

Ayrıca sınıfının dışında da öğrenmeye devam edebilmen için, dersler sırasında, katılacağın yaz okulu aktiviteleri ve gezi programlarına da hazırlanabilirsin.

Genel İngilizce eğitiminin yanı sıra, yaz okulunun Toronto merkezinde kelime dağarcığını geliştirebileceğin ve yabancı dilini daha fonksiyonel kullanmayı öğrenebileceğin “İngilizce+Dil Atölyesi” kursuna ya da drama, tiyatro ve dansın dilini öğrenebileceğin “İngilizce+Performans Sanatları” kursuna katılabilirsin.

(Eğitim programına ek olarak, bu ücretsiz kurslardan birine katılabilirsin.)

Program dahilinde, yaz okulunun Toronto merkezinde haftada iki tam ve üç yarım gün okul gezilerine katılarak, Niagara Şelalesi(Helikopter ile), CN Tower, Casa Loma, Canada’s Wonderland gibi yerleri;

Vancouver’da ise haftada iki tam ve iki yarım gün yapılan okul gezilerine katılarak, Vancouver Limanı(Deniz uçağı ile), Stanley Park ve Vancouver Akvaryumu, Whistler Cultus Lake Water Park gibi yerleri görme fırsatını bulabilirsin.

St Giles Kanada Yaz Okulları Sana Neler Sunabilir?

Dil eğitimini en fazla 15 kişilik sınıflarda alabilir; yaz okulu programı dahilinde orada geçireceğin süre boyunca, okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilir; sinema gecesi, yarışmalar, yetenek şovu, takım oyunları gibi pek çok okul aktivitesi sırasında hem İngilizce pratik yapabilir hem de yeni arkadaşlar edinebilirsin…

  • Toronto, St Andrew’s College (8-13 yaş/14-17 yaş)
  • Vancouver, University of British Columbia (10-13 yaş/14-18 yaş)
  • Öğrenci Yurdunda

Diğer kanada Yaz Okulları

Yurtdışında Yaz Okulu Eğitimi Alınabilecek Diğer Ülkeler

Bilmek İstediklerin