St.Giles’ın yaz okulu programlarıyla, Amerika, İngiltere ya da Kanada’yı ziyaret edebilir, İngilizce eğitimini, konuşulduğu ülkede bol bol eğlenerek ve gezerek alabilirsin.

Gitmeyi düşündüğün her St.Giles okulunda, haftada 20 ders İngilizce eğitimi alabilirsin. Ama sınıfında daha fazla vakit geçirmeyi düşünüyorsan, Cambridge’teki haftada 25 derslik yoğun İngilizce programını tercih edebilirsin.

Eğer gelecek planlarını erken yapanlardansan, genel İngilizce eğitiminin yanında “İş için İngilizce”, “Turizm için İngilizce” ya da “Yurt Dışında(Amerika ve İngiltere’de)Üniversite için İngilizce” eğitimi veren, ücretsiz ek hazırlık derslerine katılabilirsin.

Derslerden fazla bahsettik diye sakın endişelenme, geriye kalan tüm vaktini okul aktivitelerinde, tema parklarında, plajlarda, müzelerde, tiyatrolarda eğlenerek ve bulunduğun yerin çevresindeki şehirleri  gezerek geçirebilirsin.

St.Giles Amerika Yaz Okulları Sana Neler Sunabilir?

Okullarda, Amerikan sineması, edebiyatı, sporu ve tarihi üzerine workshop programlarına katılabilirsin; yarışmalar, dans, karaoke ve film geceleri gibi okul aktivitelerinde güzel vakit geçirebilirsin; haftada bir tam günlük, iki yarım günlük geziye katılarak bulunduğun ülkeyi daha yakından tanıyabilirsin; tenis, eskrim, yelken ya da sörf gibi sporlara ilgin varsa St.Giles’ın premium programlarını inceleyebilirsin; Harvard, Philadelphia ve Yale’de, Amerikan Üniversiteleri için ücretsiz ek hazırlık derslerine katılabilirsin; ücretsiz ek derslerde, turizm için İngilizce eğitimini New York’da, iş İngilizcesi eğitimini ise New York ya da Philadelphia’da alabilirsin; ayrıca her zaman yanında olacak ve en ufak bir sorununa bile çözüm bulabilecek gözetmenlerle kendini güvende hissedebilirsin… 

Boston, Harvard University (14-17 yaş)

Florida, The Admiral Farragut Academy (9-12/13-17 yaş)

New York, Columbia University (14-17 yaş)

Philadelphia, University of Pennsylvania (12-17 yaş)

San Diego, San Diego State University (10-17 yaş)

San Francisco,California State University (10-13/14-17 yaş)

Yale, Yale University (13-17 yaş)

Öğrenci Yurdunda

Diğer Yaz Okulları

Diğer Ülkeler

Bilmek İstediklerin