Kariyer planlarına şimdiden başladıysan, bu genç yaşında öğrenmeye fazlasıyla yatkınsan, biraz da sayılara meraklıysan, Ardmore Language yaz okulları tam sana göre!!

Yaz okulu programı dahilinde hem yabancı dil, hem de STEM (Science/Fen, Technology/Teknoloji, Engineering/Mühendislik ve Mathematics/Matematik disiplinlerinin bir arada kullanılarak projeler hazırlanması)  eğitimi alabilir ve Amerika’yı gezerek daha yakından tanıyabilirsin.

Haftada 15 saat İngilizce eğitimine ek olarak, haftada 12 saat katılabileceğin STEM Akademi yaz okulu programında Fen, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik alanlarında yabancı dilini geliştirebilir, sunum, konuşma, seminer ve workshop programlarına katılabilir, problem çözme, matematiksel fonksiyon ve tasarım becerileri kazanabilir ve kendini şimdiden geleceğe hazırlayabilirsin.

Yaz okulunun gazete çıkarma, yeni bir icat geliştirme, internet sitesi yapımı, tiyatro, basketbol, voleybol, futbol, el sanatları… gibi çeşitli aktivite saatlerine de katılabilir, ders dışında da sosyalleşebilirsin.

Ayrıca yaz okulu programı dahilinde  her hafta yapılan tam ve yarım günlük şehir gezilerinde, Boston’da  Bilim Müzesi, MIT, Boston University Observatory, Microsoft

YouthSpark, Quincy Market & Faneuil Hall, Red Sox Fenway Stadyumu, Harvard Üniversitesi, New England Akvaryumu, Freedom Trail, Charlestown ve the USS Constitution gibi yerleri;

San Francisco’da ise Google, Bilgisayar Tarihi Müzesi, Intel Müzesi, The Tech Museum of Innovation, North Beach ve Chinatown, Alamo Square/Haight & Ashbury, Bilim Akademisi, Golden Gate Park & Land’s End, Union Square & Yerba,Buena Gardens, Lombard St. & Coit Tower gibi birçok yeri ziyaret edebilirsin.

Ardmore Language Yaz Okulları Sana Neler Sunabilir?

Ziyaretin sırasında okul kampüsleri içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilir; yine kampüslerdeki yüzme havuzu, tenis kortu, spor salonu, voleybol, basketbol ve futbol sahası gibi birçok olanaktan yararlanabilir; yaz okulu programları sırasında en fazla 15 kişilik sınıflarda İngilizce eğitimi görebilirsin…

Eğitimin için Bucksmore Education İngiltere yaz okulunu tercih edersen, haftada 15 saat İngilizce derslerine ek olarak, haftada 7.5 saat STEM eğitimi alabilirsin.

İngilizce eğitimin sırasında “Akademik Beceriler” başlığı altında sınav tekniklerini, akademik yazı yazma ve okuma becerilerini geliştirebileceğin dersler alabilir ve arkadaşlarınla gruplar oluşturarak yabancı dilini etkin bir şekilde kullanabileceğin ‘Bucksmore TV’, ‘Bucky Gamer Exhibition’, ‘Bucksmore Yıllığı’, ‘Londra’da Yaşamak Nasıl Birşey?’, ‘Bucksmore Başkanı’, ‘Bandolar Savaşı’, ‘Bucksmore Haberleri’ gibi okul projelerine katılabilirsin.

Bol bol İngilizce pratik yapabilmen için de You Bet!, Village Fete, Get Your Own Back, Renk Savaşları, Zombie Run, Granny’s Candy, Beat the Clock… gibi çok çeşitli yaz okulu aktivitelerinde harika zaman geçirebilirsin.

Bu özel yaz okulu programı dahilinde her hafta katılacağın bir yarım ve iki tam günlük geziler sırasında ise  Londra (Buckingham Sarayı, Big Ben, Houses of Parliament, Trafalgar Square, 10 Downing Street), Greenwich(Royal Observatory, Ulusal Denizcilik Müzesi, Cutty Sark), Legoland/Chessington World of Adventure, Brighton, Thorpe Park gibi yerleri görebilirsin.

Bucksmore İngiltere Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

İngilizce derslerine en fazla 11 kişilik sınıflarda katılabilir; “İngilizce ve STEM” programının yanı sıra, yaz okulunun Surrey merkezinde “İngilizce ve Sanat” premium programını da tercih edebilir; orada geçireceğin süre boyunca okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilirsin…

Bu özel program için farklı bir ülkeyi de ziyaret edebileceğin Emerald Cultural Institute yaz okulunu da tercih edebilir, eğitimin sırasında İrlanda’yı keşfedebilirsin.

(Emerald Cultural Institute yaz okulunun STEM programı için en az upper intermediate seviyesinde İngilizce bilmelisin.)

13-14 ve 15-17 yaş olmak üzere, farklı gruplara ayrılarak haftada 10 saat İngilizce derslerine, haftada 10 saat de   Dublin,Trinity College’ın Trinity Walton Kulübünde’deki  STEM kampına katılabilirsin.

Yaz okulu programı dahilinde alacağın bu eğitimle, bilimsel kelime dağarcığını, problem çözme ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirebilirsin.

Sınıf arkadaşlarınla takımlar oluşturarak, matematiksel fonksiyonlar tasarlama, mikro kontrollü projeler üretme gibi çalışmalarda STEM uzmanlarına eşlik edebilir, ayrıca her hafta STEM eğitimi üzerine atölye programlarına da katılabilirsin.

Yaz okuluna eğlenerek öğrenmek için geldiğini de unutma! Bunun için İrlanda müziği ve dansı, disko gecesi, bowling, q-zar, bilgi yarışmaları, karaoke, hazine avı, sihirbazlık gibi çeşitli okul aktivitelerinde de harika zaman geçirebilirsin.

Her hafta yapılan tam ve yarım günlük okul gezileri sırasında ise Powerscourt, Glendalough, Trinity College, Book of Kells, GAA Müzesi & Croke Park Stadyumu, Monastic Site, Kilkenny Kalesi, Dunmore Mağaraları gibi Dublin’in görülmesi gereken yerlerini ziyaret edebilirsin.

Emerald İrlanda Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

İngilizce eğitimini en fazla 15 kişilik sınıflarda alabilir; orada geçireceğin süre boyunca okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilirsin…

  • Ardmore Language – California, San Francisco State University (14-19 yaş)
  • Ardmore Language – Massachusetts, Boston University (14-19 yaş)
  • Bucksmore Education – Surrey, King Edward’s School (10-13 yaş)
  • Emerald Cultural Institute – Trinity College (13-14 yaş/15-17 yaş)
  • Öğrenci Yurdunda

Diğer premium Yaz Okulları

Yurtdışında Yaz Okulu Eğitimi Alınabilecek Diğer Ülkeler

Bilmek İstediklerin