Bol eğlenceli, ıslanarak serinlemeli bir yaz tatili için, su sporlarıyla birlikte İngilizce de öğrenebileceğin bir yaz okulu programına katılabilirsin.

Hem bambaşka bir ülkeyi keşfetmek, hem İngilizce öğrenmek, hem de tüm enerjini su sporlarına vermek için katılabileceğin bu programlar için Harrow House’ı tercih edersen, kendini İngiltere sularına bırakabilirsin.

İngiltere’nin   Swanage isimli sahil kasabasında yer alan ve büyük bir kampüse sahip olan bu yaz okulunda, haftada 15 saat İngilizce eğitimine ek olarak, haftada 6 saat su sporu yapabilirsin.

Wakeboard(su kayağı ile snowboard’a benzer), su kayağı ve ring gibi su sporlarını içeren bu program içinde aeroball, el sanatları, badminton, plaj oyunları, benchball, sinema gezileri, sirk becerileri, yengeç avı, dans, drama, perküsyon, dev lazer, mini golf, mini olimpiyatlar, fotoğraf avı, takım oyunları, tenis, okçuluk, yüzme, masa tenisi, bowling, yarışmalar, bingo, yüz boyama, define adası, yetenek şovu gibi çok çeşitli okul aktivitelerine de katılabilirsin.

Harrow House İngiltere Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

Yaz okulu programın süresince ister okuluna yakın bir ailenin yanında, istersen de okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda kalabilir; en az 8, en fazla 16 kişilik sınıflarda İngilizce öğrenebilir; Bournemouth, Londra, Oxford, Bath, Portsmouth, Southampton, Winchester ve Beaulieu gibi yerlere yapılan yarım ya da tam günlük gezilerle İngiltere ve çevresini daha yakından tanıyabilirsin…

Benzer bir programı British Study Centres yaz okulunun İngiltere, West Sussex’teki Ardingly College merkezinde de bulabilirsin.

Yabancı dil öğrenmenin dört temel becerisi olan okuma, yazma, dinleme ve konuşma üzerine odaklanan İngilizce derslerine, haftada 15 saat katılabilirsin.

Yaz okulu programın dahilinde, haftada 6 saatini ise -Royal Yachting Association (RYA) ve British Canoe Union (BCU) tarafından onaylı – Ardingly Aktivite Merkezi’ndeki deneyimli eğitimcilerden yelkencilik, kano, sal yapımı… gibi su sporları üzerine uygulamalı dersler alarak geçirebilirsin.

Ayrıca yaz okulunun ısıtmalı kapalı yüzme havuzu, 18 tenis kortu, basketbol, futbol ve badminton için kapalı salonu/sahası, açık futbol ve voleybol sahası gibi olanakları sayesinde, spor yapabileceğin farklı alanlara da yönelebilirsin.

Yaz okulu programı dahilinde her hafta yapılan bir tam ve bir yarım günlük gezi sırasında ise Brighton, London, Oxford, Cambridge gibi İngiltere’nin farklı yerlerini görme fırsatını bulabilirsin.

British Study Centres İngiltere Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

İngilizce derslerini en fazla 15 kişilik sınıflarda, su sporları eğitimini ise en fazla 10 kişilik bir grupla alabilir; ziyaretin sırasında okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilir; yaz okulu programı dahilinde katılabileceğin yetenek şovu, yarışmalar, takım oyunları, sinema geceleri…gibi çeşitli okul aktivitelerinde de sosyalleşerek İngilizce pratik yapabilirsin.

  • Harrow House – Swanage (12-17 yaş)
  • British Study Centres – West Sussex, Ardingly College (8-17yaş)

Diğer premium Yaz Okulları

Yurtdışında Yaz Okulu Eğitimi Alınabilecek Diğer Ülkeler

Bilmek İstediklerin