Belki biraz uzak ama, Yeni Zelanda’nın İngilizce öğrenmek için harika bir ülke olduğuna emin olabilirsin.

Yaşam tarzı ve olanaklarıyla aşırı medeni; havası, suyu ve doğa harikalarıyla da aşırı sağlıklı bu ülkede İngilizce eğitimi almak için can atabilirsin.

Alternatif Olarak Dil Eğitimin için Yeni Zelanda’yı Tercih Edebilirsin

Mesafesi dışında, yaşam ve eğitim giderleri açısından da Amerika, İngiltere ve Kanada gibi ülkelere kıyasla en hesapla dil eğitimini Yeni Zelanda’da alabilirsin.

Bu arada oraya öğrenmeye gideceğini unutma!! Hiç İngilizce bilmesen de Yeni Zelanda’daki dil okullarına başvurabilirsin.

Sen az da olsa İngilizce biliyorsan, okulunun ilk günü girebileceğin küçük bir sınavla, İngilizce seviyeni ve hangi sınıftan başlayacağını belirleyebilirsin.

İngilizce eğitimi alabileceğin diğer ülkelerle tekrar kıyaslarsak, şehir seçimi konusunda daha rahat olabilir, çünkü tüm dil okullarını Yeni Zelanda’nın Auckland şehrinde bulabilirsin.

Auckland bana dar gelir dersen, okulun ya da yeni arkadaşlarınla yapabileceğin şehir gezilerinde Yeni Zelanda’nın farklı noktalarını tanıma fırsatı bulabilirsin.

Yeni Zelanda’da Okul, Dil Eğitimi Programı ve Konaklama Seçimini Bütçene Göre Yapabilirsin

Yeni Zelanda’da dil eğitimi almayı düşünüyorsan hangi programı seçeceğine (genel İngilizce, iş için İngilizce, sınavlara hazırlık için İngilizce ya da üniversite için Pathway programı gibi);

Ve hangi konaklama türünü (aile yanı, öğrenci yurdu ya da öğrenci evi gibi) tercih edeceğine  karar vermen yeterli.

Sen yine de daha fazla bilgi edinmek istiyorsan, aşağıda yer alan Yeni Zelanda dil okullarını inceleyebilir ya da okul, program, konaklama ve fiyat konularında, sana özel öneriler sunabilmemiz için hemen bize ulaşabilirsin

Yeni Zelanda Dil Okulları

Yurtdışı Dil Okulu İçin Eğitim Alınabilecek Diğer Ülkeler