Butik bir dil okulu olan “The International School of English” ile çok değerli ve unutulmaz bir İrlanda deneyimi yaşarken, yabancı dil eğitimin konusunda hedeflerine rahatlıkla ulaşabilirsin.

İngilizce öğrenmek için katılabileceğin programları haftalık ders saatine göre seçebilir, “Genel İngilizce” programı ile haftada 15 saat, “Yarı Yoğun İngilizce” programı ile haftada 20 saat, “Yoğun İngilizce” programı ile de haftada 30 saat İngilizce eğitimi alabilirsin.

Eğer İrlanda’da dil eğitimi hedefin IELTS ya da Cambridge sınavlarına hazırlanmaksa, ISE dil okulunda farklı eğitim programları bulabilirsin.

Sadece IELTS sınavına yoğunlaşabileceğin ve haftada 15 saat eğitim alabileceğin programa, tercihine göre 4, 8 veya 12 hafta süresince katılabilir;

Sadece Cambridge sınavlarına hazırlanmak için İrlanda’da dil eğitimi almayı planlıyorsan da, ISE dil okulunda iki farklı program bulabilirsin.

Cambridge sınavlarına hazırlık kurslarından en az 2, en fazla 24 hafta süresince katılabileceğin programda, haftada 15 saat eğitim alarak FCE ve CAE sınavlarına hazırlanabilir ya da sadece 4 haftalık FCE sınavına hazırlık programını tercih ederek, haftada 20 saat eğitim görebilirsin.

Ayrıca gerekli gördüğün veya ihtiyaç duyduğun konularda haftada 15 saate kadar, eğitim

programına ek olarak özel dersler de alabilirsin.

Gerek yabancı dilini geliştirmek gerekse de sınavlara hazırlanmak için, butik İrlanda dil okulu “ISE”yi tercih ederek, daha yoğun ilgiyle eğitim görebilirsin.

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Sınavlara Hazırlık için İngilizce
  • Akademik Yıl Programı
  • Aile Yanında
  • Paylaşımlı Apartman Dairesinde

Diğer irlanda Dil Okulları

Yurtdışı Dil Okulu İçin Eğitim Alınabilecek Diğer Ülkeler

Bilmek İstediklerin