Hem bir yurt dışı tecrübesi yaşamak, hem farklı bir ülkeyi tanımak, hem de İngilizce’ni geliştirmek istiyorsan, Apollo Languge İrlanda yaz okullarını tercih edebilirsin.

(Apollo Language Centre, LAL Language yaz okullarının İrlanda koludur.)

Önceliğin İngilizce ise, ilgini çekmek için oyunlar, grup çalışmaları ve çeşitli aktiviteler üzerinden ilerleyen haftada 20 İngilizce dersine katılabilirsin.

Bunun yanı sıra Apollo Language yaz okullarında ek ücret ödemeden, sınavlara hazırlık için İngilizce, çeşitli projeler ya da kendini eksik gördüğün konular üzerine, haftada 5 saat yoğun İngilizce eğitimi alabilirsin.

Hazine avı, yetenek şovu, karaoke, oyunlar, yarışmalar, mini olimpiyatlar, ragbi, kriket, futbol, İrlanda sporları… gibi çeşitli yaz okulu aktivitelerine de katılabilir ve ders dışında da okulda fazlasıyla eğlenebilirsin.

Yine Apollo Language yaz okullarına özel olan “Two Center” programını da değerlendirebilir, en az 3 haftalık ziyaretini iki farklı merkezde geçirebilirsin.

(Programının bir haftasını Cork’ta, iki haftasını ise Dublin’de geçirebilirsin.)

İrlanda ziyaretin sırasında da Dublin, Sutton Park’ta sadece aile yanında, Dublin, Maynooth Üniversite’nde sadece kampüs içindeki öğrenci yurdunda, yaz okulunun Cork merkezinde ise ister aile yanında, istersen de öğrenci yurdunda konaklayabilirsin.

Apollo Language İrlanda Yaz Okulları Sana Neler Sunabilir?

Her hafta yapılan yarım ve tam günlük okul gezileriyle Fota Wildlife Park, Blarney Kalesi, Aviva Stadyumu, Aquatic Center gibi yerleri ziyaret ederek, İrlanda’yı daha yakından tanıyabilir; İngilizce eğitimini en fazla 15 kişilik sınıflarda alabilirsin…

  • Cork, University College Cork (9 – 12/13 -17 yaş) aile yanı ve kampüste
  • Dublin, Maynooth University(9 – 12/13 -17 yaş) sadece kampüste
  • Dublin, Sutton Park School (9 – 12/13 -17 yaş) sadece aile yanı
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Yurdunda 

Diğer irlanda Yaz Okulları

Yurtdışında Yaz Okulu Eğitimi Alınabilecek Diğer Ülkeler

Bilmek İstediklerin