MALTA

KARARINI VERDİKTEN 3 HAFTA SONRA MALTA’da OLABİLİRSİN.

Vize işlemleri açısından da hızlı ve kolay bir ülke olan Malta'ya, kararını verdikten 3 hafta sonra ulaşabilirsin.

İngilizce’yi yurt dışında öğrenmek istiyor ama bütçen için endişeleniyorsan, Malta sana ilaç gibi gelebilir.

Küçük bir ülke olmasının bir diğer avantajını da şehir araştırmasına gerek kalmadan, sadece okul ve konaklama seçimi yaparak yaşayabilir,  Malta'da dil eğitimi almak için işlemlerini kolaylıkla tamamlayabilirsin.  

Çünkü hem dil eğitimi, hem de yaşam giderlerin için en uygun fiyatları Malta’da bulabilirsin. 

Dil eğitimin için ihtiyaç duyabileceğin, Genel İngilizce, İş için İngilizce, Sınavlara Hazırlık için İngilizce ya da Akademik Yıl gibi, her çeşit programı Malta'daki dil okullarında bulabilirsin.

Ayrıca  yurt dışına ilk çıkışın olacaksa, bir ucundan diğer ucuna en fazla bir saatte ulaşabileceğin bu küçük ve yaşaması kolay ülkede, kendini fazlasıyla güvende hissedebilirsin. 

Dil eğitiminin yanı sıra Malta'daki dil okullarında aile yanı, paylaşımlı apartman, öğrenci evi, öğrenci yurdu ya da okulla anlaşmalı olan oteller gibi birçok konaklama seçeneği içinden, bütçene ve sana uygun olanı tercih edebilirsin. 

İster dünyaca ünlü dil okullarının şubelerinde, istersen de Malta’ya özgü butik dil okullarında eğitim alabilir, küçük sınıflarda ve yoğun ilgiyle İngilizce’yi sular seller gibi öğrenebilirsin.

Malta'da dil eğitimi fikri aklına yattıysa, aşağıdan beğenebileceğin dil okullarını inceleyebilir ya da okul, program, konaklama ve fiyat konularında, sana özel öneriler sunabilmemiz için hemen bize ulaşabilirsin... 

Malta Dil Okulları
Kampanyalı Malta Dil Okulları
Diğer Ülkeler