7-17 yaşları arasındaysan artık sen de bir adaya düşebilir, denizi ve güneşiyle ünlü Malta’da unutamayacağın bir tatile çıkabilirsin.

Özellikle de yurt dışına ilk çıkışın olacaksa, yaşaması çok kolay, mesafeleri çok kısa ve eğlencesi çok fazla olan Malta’dan, hiç dönmek istemeyebilirsin.

Gozo ve Comino adalarını gezmek, tekne turuna çıkmak, yelkenliden dalmaya kadar çok çeşitli su sporlarına katılmak ve plaj partilerinde eğlenmek gibi yapılacak onlarca şeyi bulunan Malta’da İngilizce’ni de fazlasıyla geliştirebilirsin.

İstersen dünyaca ünlü yaz okullarının şubelerinde, istersen de Malta’ya özgü butik okullarda  yoğun ilgiyle İngilizce eğitimi alabilirsin.

Bu amaçla okul seçimini yaparken,  verilen eğitim programlarını(Genel ya da Yoğun İngilizce gibi), programlara göre değişen yaş aralıklarını, sunulan aktiviteleri ve gezi programlarını inceleyebilirsin.

Ayrıca Malta’da kalacağın süre boyunca, okuluna ait bir öğrenci yurdunda ya da sadece bu ülkeye özel öğrenci otellerinde konaklayabilirsin.

Ama sen Malta’yı daha yakından tanımak ve ev sıcaklığını yaşamak istersen, okuluna yakın mesafede yaşayan bir ailenin yanında da konaklayabilirsin.

Karar vermende yardımcı olması için, aşağıdan Malta’daki yaz okullarını inceleyebilir ya da okul, program, konaklama ve fiyat konularında, sana özel öneriler sunabilmemiz için hemen bize ulaşabilirsin

Malta Yaz Okulları

Ülkeler ve Programlar